ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator O nás | INZARA.cz

Proč si vybrat právě nás?

Jsme zdravá lokální společnost, která ve svém oboru získává zkušenosti již více než 10 let a zároveň má pevné zázemí a skvělý lidský potenciál. I přesto se nás zákazníci mnohokrát ptají na životnost a udržitelnost naší společnosti na trhu. Mají totiž obavu, že při ukončení naší činnosti končí i záruka na instalované zařízení.

Bohužel se ptají oprávněně, protože pády společností jsou v dnešní době na denním pořádku a trh je celkově přesycen pochybnými dodavateli, kteří se zabývají dovozem a instalací produktů z Číny a dalších pochybných zemí. U těchto dodavatelů je navíc vysoké riziko nízké kvality dodaného produktu a garance výkonu po 25 letech provozu je naprostou neznámou. Tyto firmy jsou navíc mnohdy založeny pouze pro sanaci dotačních programů, po kterých následně svou činnost ukončí a jejich zákazníci se poté nemají na koho obrátit.

Naše společnost se montáží tepelných čerpadel a fotovoltaiky (dále jen "FVE") zabývá již od roku 2013 a za tuto dobu jsme měli možnost vyzkoušet opravdu mnoho výrobců. Na základně našich zkušeností jsme účelově z naší nabídky vyřadili výrobce, jejichž hlavním zaměřením je výroba drobné elektroniky, kteří kvalitou v rámci dlouholeté trvanlivosti příliš neoplývají. Tyto tepelná čerpadla mají hlavně také problémy při teplotách pod 0°C, a to i přesto, že v technických listech uvádějí výkony hluboku pod tyto teploty. Naopak máme vyzkoušeno, že u FVE výrobků jsou tito výrobci velmi kvalitní!

Každopádně naši dlouhodobou spolupráci jsme se rozhodli takticky spojit se společnosti Viessmann. Tato společnost má za sebou více než 100 letou tradici a její produkty, ale také školící i vývojové procesy, jsou na excelentní úrovni. I přesto, že se jedná o nadnárodní společnost, tak si lokálně stále velmi důrazně hlídá provedení svých prací a také my, jako autorizovaný zhotovitel, každou montáž důsledně dokumentujeme, fotíme a následně zasíláme k archivaci a schválení funkčnosti přímo k výrobci. Díky tomuto nastavení za záruční plnění plně zodpovídá výrobce, tudíž se nemusíte být případného uzavření naši společnosti, které samozřejmě neplánujeme.

Po schválení celkové montáže společnosti Viessmann se stáváte plnohodnotným členem jejich "rodiny" a můžete kdykoliv využívat callcentrum (PO-NE 8:00-20:00), kde vám vždy na dálku rádi a ochotně pomohou. Samozřejmě se s případným problémem můžete obrátit kdykoliv také na nás a my vám rádi vyhovíme a pomůžeme.

© 2024 INZARA - Radoslav Zajíc | Všechna práva vyhrazena | Úprava Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura