ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Fotovoltaické panely | INZARA.cz

Proč fotovoltaiku (dále jen "FVE") právě s námi?

Naším cílem je vaše spokojenost, proto "šijeme" návrh FVE na míru každému našemu zákazníkovi. Postup realizace je následovný:

  1. Nejdříve s vámi zjistíme, co od vaší "elektrárny" očekáváte, jakou máte současnou roční spotřebu, jak plánujete do budoucna rozšířit vaši nemovitost.
  2. Po zjištění všech potřebných informací následuje vytvoření cenové nabídky.
  3. Poté společně vyřídíme žádost o připojení vaší FVE k distribuci elektrické energie.
  4. Náš zkušený elektroprojektant mezitím vytvoří projekt, který následně po schválení žádosti zašleme distribuci ke kontrole a schválení.
  5. Po této administrativě máme čas 30-60 dní než se distribuce vyjádří, v tomto období spolu komunikujeme o případných změnách a dalších požadavcích.
  6. Od distribuce přichází schválení. Objednáme materiál, domluvíme si termín montáže FVE a s distribucí doladíme termín výměny elektroměru.
  7. Pak už je vše jen na nás a probíhá to takto: montáž-zprovoznění FVE-zaškolení obsluhy-revizní zpráva-vytvoření faktury-platba-odeslání veškeré dokumentace na NZÚ, pokud chcete žádat o dotační příspěvek.

Nebojte se udělat krok správným směrem, a to zvlášť v dnešní době prudce zdražujících energií. Každý krok k soběstačnosti je totiž správný a volba FVE rozhodně také. Neváhejte nás kontaktovat a společně vymyslíme řešení, které bude ideální pro vaši nemovitost.

© 2024 INZARA - Radoslav Zajíc | Všechna práva vyhrazena | Úprava Cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura